Gå til innhold

Azitromax og kraftig diaré


AnonymBruker

Anbefalte innlegg

AnonymBruker

Tok en tablett kl 19, og fikk kraftig diaré kl 21:15. Kan dette ødelegge virkning av tablettene? Kjennes ut som jeg tisser ut av rumpa, har gått på antibiotika før men aldri blitt så dårlig 

Anonymkode: 39bad...ab4

Lenke til innlegg
Del på andre sider

Fortsetter under...

AnonymBruker

Det står at det er vanlig bivirkning.Anbefaler deg og lese bruksanvisningen. Hvis det er for ille før mandag bør du ringe legevakten og snakke med de. Der får du hvertfall kvalifisert svar.

Anonymkode: 12fcf...163

Lenke til innlegg
Del på andre sider
AnonymBruker
AnonymBruker skrev (1 time siden):

Det står at det er vanlig bivirkning.Anbefaler deg og lese bruksanvisningen. Hvis det er for ille før mandag bør du ringe legevakten og snakke med de. Der får du hvertfall kvalifisert svar.

Anonymkode: 12fcf...163

Ja jeg leste at det var bivirkning, men klarer ikke å finne noe i felleskatalogen om at det ødelegger virkning av tabletten? Står jeg skal ta kontakt ved alvorlig diaré, har diaré ca en gang i timen de siste 3 timene 

Anonymkode: 39bad...ab4

Lenke til innlegg
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...