Gå til innhold

Uregelmessig menstruasjon etter isotretinoin


Anbefalte innlegg

AnonymBruker

Er det noen som har opplevd uregelmessig menstruasjon etter de har gått på isotretinoin (kur for akne)? 

Anonymkode: 57051...e25

Lenke til innlegg
Del på andre sider

Fortsetter under...

AnonymBruker

Du må vel vente noen mnd uansett etter endt kur? 

Anonymkode: da839...fee

Lenke til innlegg
Del på andre sider
AnonymBruker
AnonymBruker skrev (På 23.4.2021 den 15.47):

Du må vel vente noen mnd uansett etter endt kur? 

Anonymkode: da839...fee

Nei,  1 mnd

Anonymkode: 53f75...7ec

Lenke til innlegg
Del på andre sider
AnonymBruker
AnonymBruker skrev (På 22.4.2021 den 23.39):

Er det noen som har opplevd uregelmessig menstruasjon etter de har gått på isotretinoin (kur for akne)? 

Anonymkode: 57051...e25

Jeg går på den nå, og har mistet menstruasjonen virker det som. Så veldig spent om hvordan det blir når jeg er ferdig. Har i utgangspunktet veldig uregelmessig mens, men er spent på hvor lang tid det vil ta før ting er "normalt" igjen.

Leser at det vil ta en månedens tid etter man er ferdig med kuren for at syklusen skal gå tilbake. Også skal man vel vente noen måneder før man kan begynne å prøve å bli gravid, så forhåpentligvis vil syklusen var tilbake til det vanlige innen man begynner å prøve.

Anonymkode: 2f8ef...8f2

Lenke til innlegg
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...