blå Skrevet 29. oktober 2004 #1 Skrevet 29. oktober 2004 Jeg ønsker meg ikke så mye til jul lenger, det viktigste er liksom å være sammen. Men jeg må si at denne julen ønsker jeg meg denne: http://www.creative.com/products/product.a...795&nav=artwork Tror ikke jeg får den, men kanskje jeg kjøper den til meg selv. Hva ønsker du deg?
sirka Skrevet 29. oktober 2004 #2 Skrevet 29. oktober 2004 Jeg ønsker meg også mp3 spiller/ipod. Har sett på den modellen du har linket til, men har ikke helt bestemt meg.
Gjest Meteora Skrevet 29. oktober 2004 #3 Skrevet 29. oktober 2004 Jeg ønsker meg mp3 spiller. Laptop. Og flybillett til Riga. Mhm.. men det er vel bare å fortsette å drømme..
Glossy Skrevet 29. oktober 2004 #5 Skrevet 29. oktober 2004 Jeg ønsker meg reise sammen med mannen....
Gjest Tabby Skrevet 29. oktober 2004 #6 Skrevet 29. oktober 2004 Jeg hadde ikke sagt nei takk til en mp3 spiller eller ipod, men det jeg tenkte å nevne for sambo var den nye Harry Potter filmen på dvd. Har de to første og skulle gjerne hatt denne også når den kommer. Ellers er nytt undertøy eller en fin genser kjærkomment.
Gjest Anonymous Skrevet 30. oktober 2004 #7 Skrevet 30. oktober 2004 JEG ønsker meg fri på julaften!!!!!!!!!!! Orker ikke tanken på å sitte på jobb julekvelden.
Siam Skrevet 30. oktober 2004 #8 Skrevet 30. oktober 2004 Jeg ønsker meg masse i år. Spinningsko, nytt treningstøy, pulsklokke, dansematte til playstation + spill, ferietur eller helgetur sammen med mannen. ( og positiv graviditetstest... )
Gjest Anonymous Skrevet 30. oktober 2004 #9 Skrevet 30. oktober 2004 ei fredelig jul og sjokoladeboller!
Gjest 1111 Skrevet 30. oktober 2004 #10 Skrevet 30. oktober 2004 Jeg ønsker meg flere dukker til samlingen min. og sko.
tuji Skrevet 30. oktober 2004 #11 Skrevet 30. oktober 2004 Jeg ønsker meg ti kilo mindre og fem millioner kroner. Burde gå i boks.
*M* Skrevet 30. oktober 2004 #12 Skrevet 30. oktober 2004 Synes det blir vanskelig å ønske seg noe. Har liksom alt jeg trenger. Ønsker meg Flat Firer (Pondus boka)
Arkana Skrevet 30. oktober 2004 #13 Skrevet 30. oktober 2004 Det er ikke så lett å ønske seg ting, mest fordi jeg er så utålmodig at jeg stort sett kjøper det jeg vil ha med en gang. Men i år ønsker jeg meg bl.a. nytt armbåndsur og popcornmaskin og så er det alltid noen bøker jeg har lyst på.
Arwen Skrevet 30. oktober 2004 #14 Skrevet 30. oktober 2004 Ønsker meg gavekort på bikuben jeg, også en bok om apen (kinesisk horoskop)
Gjest Gjesta Skrevet 30. oktober 2004 #15 Skrevet 30. oktober 2004 Foruten 7 rette i lotto, så ønsker jeg meg en tannlege-time inkl. 2 fasetter av foreldrene mine.
kitty Skrevet 30. oktober 2004 #16 Skrevet 30. oktober 2004 Jeg ønsker meg klær, klær, klær og atter klær (siden dette er vanskelig å kjøpe til meg så ønsker jeg meg gavekort) Etter at min sønn ble født og min form har kommet så godt som tilbake til det normale har jeg hatt et voldsomt behov for nye fargerike klær, litt fiffige og damete. Men vi har litt dårlig råd så jeg har ikke fått kjøpt så mye. Dessuten ønsker jeg meg sokker for jeg kaster mange hullete om dagen. Ønsker meg også et hus, men det må jeg nok kjøpe selv....... skal ønske meg innredning i klesskapet for det hadde vært kjekt å få litt bedre orden. Men mest av alt ønsker meg jeg en frisk familie og en herlig rolig jul med min sønn, min mann, mamma, pappa og bestemor.
søndagsengel? Skrevet 1. november 2004 #19 Skrevet 1. november 2004 Jeg har ønskelista klar (stjal litt fra ønskelista til bryllupet også, er ikke så kravstor altså... )!! Bøker: - ”Dibs - fortellingen om et barn som forsøker å finne sitt eget jeg” av Virginia M. Axline. - ”Vannliljen” av Hanne Dahl - ”Sosial arv” av Lene Lind - ”Barna i dødens hus” av Anne Marie West og Virginia Hill - Vaffeljern (det gamle varte ikke akkurat lenge...) - Penger - Klær - Dvd-filmer - Tørketrommel - Skyvedørsgarderobe - Downlights til gangen - Downlights til spisestua - Skjenk i Club8-serien - Sofa (modell og farge kommer) - Den minste Høyang Polaris-kjelen (saus) m/ tilhørende øse - Juicepresse i støpt aluminium med beger i rustfritt stål (kr 198 hos Clas Ohlson)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå